Szukasz ubezpieczenia OC i AC samochodu?

Zadzwoń do nas a nasi konsultanci pomogą w doborze najkorzystniejszej oferty.

Zadzwoń

Ubezpieczenia komunikacyjne dotyczą posiadaczy pojazdów mechanicznych. Obowiązkowe polisy chronią użytkowników od odpowiedzialności cywilnej za spowodowane szkody na rzecz innych. Dobrowolne ubezpieczenia natomiast dają nam gwarancję lepszego zabezpieczenia naszego pojazdu przed różnorakimi sytuacjami losowymi.

Ubezpieczenia komunikacyjne pomagają nam w wielu sytuacjach życiowych, nie tylko gdy dochodzi do szkody na mieniu, lecz także na zdrowiu. Aby móc ze spokojem prowadzić samochód i być jego posiadaczem warto zainwestować w dobrej jakości polisę komunikacyjną.

Biuro ubezpieczeń w Mrągowie posiada największą ofertę ubezpieczeń od kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi konsultanci służą pomocą w doborze najkorzystniejszej ceny polisy dopasowanych to Państwa potrzeb i oczekiwań.

Bbowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne:

  • ubezpieczenie OC – ubezpieczenie podstawowe
  • Zielona Karta – certyfikat, który potwierdza ubezpieczenie komunikacyjne OC po wyjeździe za granicę
  • ubezpieczenie graniczne – dotyczy osób, których pojazdy są zarejestrowane poza krajami Europejskiego Obszaru Gospodarczego

Nieobowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne:

  • AC, czyli autocasco
  • Assistance – polisa, która zapewnia pomoc w nioczekiwanych zdarzeniach losowych
  • NNW – ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

Zostaw swój numer – oddzwonimy!

Ubezpieczenia zdalne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy zakup polisy w sposób całkowicie zdalny. Wystarczy podać dane kontaktowe, a nasz konsultant skonstatuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły w naszej polityce prywatności.