Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego?

Zadzwoń do nas a nasi konsultanci pomogą w doborze najkorzystniejszej oferty.

Zadzwoń

Ubezpieczenia turystyczne powinno być obowiązkowym elementem każdej większej podróży. Ponieważ sytuacje losowe są nieprzewidywalne nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć nagłych zdarzeń, które nas spotkają. Bardzo często mają one dla nas negatywne konsekwencje, dlatego warto się odpowiednio od nich chronić.

Udając się na urlop należy pamiętać o tym, że nie na wszystkie zdarzenia mamy wpływ. Mimo iż chcemy, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem należy brać pod uwagę również inne scenariusze. W takich sytuacjach niewątpliwie pomoże odpowiednie ubezpieczenie turystyczne.  Polisa turystyczna składa się z kilku elementów, które gwarantują nam ochronę na innych płaszczyznach. Należy pamiętać, że opieka medyczna za granicą może okazać się dla nas bardzo kosztowna, dlatego polisa turystyczna jest doskonałym rozwiązaniem.

Dzięki posiadaniu polisy turystycznej ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia oraz zapewni ochronę, jeśli osoba ubezpieczona będzie potrzebowała takiej pomocy podczas pobytu za granicą. W takiej sytuacji wystarczy tylko skontaktować się z Centrum Alarmowym, a ubezpieczyciel pomoże w zorganizowaniu leczenia, a także poniesie jego koszty.

Zostaw swój numer – oddzwonimy!

Ubezpieczenia zdalne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy zakup polisy w sposób całkowicie zdalny. Wystarczy podać dane kontaktowe, a nasz konsultant skonstatuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły w naszej polityce prywatności.