Szukasz ubezpieczenia majątkowego?

Zadzwoń do nas a nasi konsultanci pomogą w doborze najkorzystniejszej oferty.

Zadzwoń

Ubezpieczenia majątkowe są niczym innym jak polisą chroniącą nasze mienie, a także ubezpieczeniami od odpowiedzialności cywilnej. Dbając o swoją przyszłość warto pomyśleć o tego typu ubezpieczeniu. Posiadając ubezpieczenie majątkowe możemy być spokojni, że chroni nas ona od skutków nieprzewidzianych wydarzeń. Zakres polisy majątkowej jest bardzo szeroki i pozwala na ochron…ę zgromadzonych dóbr i wartościowych przedmiotów. Ponieważ poszczególne polisy różnią się między sobą często niewielkimi szczegółami warto wybierając odpowiednią zwrócić na to bacznie uwagę.

Ubezpieczenia majątkowe dzielą się na:
 • społeczne – emerytalne, rentowe, zdrowotne
 • gospodarcze – majątkowe i osobowe

Niektóre z polis są obowiązkowe inne natomiast dobrowolne. Ważny jest również fakt podmiotu, który chce wykupić polisę. Ważne jest to, czy jest to osoba prywatna czy przedsiębiorca. Ubezpieczenia majątkowe mają również zastosowanie podczas podróży, gdzie chronią nasz bagaż czy wartościowy sprzęt elektroniczny.

Zostaw swój numer – oddzwonimy!

Ubezpieczenia zdalne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy zakup polisy w sposób całkowicie zdalny. Wystarczy podać dane kontaktowe, a nasz konsultant skonstatuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły w naszej polityce prywatności.

  Brak czasu?

  Zostaw swój numer – oddzwonimy!

  Ubezpieczenia zdalne

  Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy zakup polisy w sposób całkowicie zdalny. Wystarczy podać dane kontaktowe, a nasz konsultant skonstatuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

   Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły w naszej polityce prywatności.