Biuro ubezpieczeń w Mrągowie

Służymy fachowym wsparciem w doborze optymalnego ubezpieczenia. Od początku postanowiliśmy oprzeć naszą firmę i naszą przyszłość na stabilnych fundamentach, współpracujemy z największymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszym Klientom zawsze proponujemy najlepszą ofertę w zależności od potrzeb i możliwości finansowych. Zapewniamy pełną gamę produktów znanych i cenionych towarzystw ubezpieczeniowych. Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta.

0
Ocena – Facebook
0
Ocena w Google
Zapewniamy profesjonalną pomoc doradczą na każdym etapie zawierania umów ubezpieczeniowych a także fachową opiekę posprzedażową.
Sebastian G.

Google

Szybko, sprawnie, bardzo miło i bez komplikacji. Jestem pod wrażeniem zaangażowania. Pani Maja to najlepsza agentka z jaką miałem przyjemność współpracować. Polecam i na pewno tu wrócę.

Dawid P.

Google

Korzystam z usług multiagencji od wielu lat w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Indywidualne podejście do klienta, zawsze szybka reakcja, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam serdecznie 10/10

Agnieszka M.

Google

Polecam biuro szczególnie ze względu
na zaangażowanie agentki,
Pani Eweliny.
Profesjonalna obsługa, korzystne
oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Agencję Ubezpieczeniową stworzyliśmy z myślą o profesjonalnym doborze polis ubezpieczeniowych. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze optymalnych ubezpieczeń indywidualnych lub grupowych. Bazujemy na współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Pracujemy w tym samym środowisku w którym mieszkamy, do każdego podchodzimy indywidualnie, każdy klient jest dla nas ważny. Potrafimy dokładnie dostosować rodzaj polisy i cenę do charakterystyki i potrzeb Klienta. Systematycznie przypominamy o zbliżających się terminach płatności rat i wznowień polis.

Dzięki naszej współpracy ze wszystkimi najważniejszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dopasujesz do własnych potrzeb każdy rodzaj polisy – i to w najniższej cenie!