Szukasz dobrego ubezpieczenia na życie?

Zadzwoń do nas a nasi konsultanci pomogą w doborze najkorzystniejszej oferty.

Zadzwoń

Ubezpieczenie na życie nazywane również polisą jest wsparciem dla bliskich na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. W przypadku odejścia osoby ubezpieczonej ubezpieczyciel wypłaca zgodnie z sumą ubezpieczenia pieniądze osobom do tego uprawnionym. Polisa na życie może obejmować również pomoc finansową w przypadku choroby lub uszczerbku na zdrowiu. Kwestie te reguluje osobna umowa, dzięki której osoba ubezpieczona może uzyskać wsparcie w sytuacji, kiedy nie będzie ona w stanie wrócić do pracy. Wówczas osoba ta będzie otrzymywała wynagrodzenie, które zrekompensuje utratę jej dochodów.

Zawierając umowę związaną z ubezpieczeniem na życie oraz właściwe umowy dodatkowe osoba ubezpieczona może liczyć na wypłatę świadczenia w okresie rekonwalescencji, a także powrotu do zdrowia. W takich sytuacjach otrzymywanie świadczeń może bardzo ułatwić życie osobie pokrzywdzonej.

Wybranie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej może przynieść pewne trudności, dlatego warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego agenta ubezpieczeniowego. Bardzo ważna jest również możliwość zmiany parametrów umowy w trakcie jej trwania. Życie zawodowe i prywatne zmienia się diametralnie, dlatego ważne jest, aby polisa zapewniała elastyczność i swobodę w zakresie zmiany ochrony, sumy ubezpieczenia, a także możliwością objęcia ochroną Twoich bliskich.

Zostaw swój numer – oddzwonimy!

Ubezpieczenia zdalne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy zakup polisy w sposób całkowicie zdalny. Wystarczy podać dane kontaktowe, a nasz konsultant skonstatuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły w naszej polityce prywatności.