Szukasz ubezpieczenia dla firmy?

Zadzwoń do nas a nasi konsultanci pomogą w doborze najkorzystniejszej oferty.

Zadzwoń

Prowadząc własną działalność gospodarcza warto jest zadbać o jej odpowiednie ubezpieczenie. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co się może stać, a polisa ubezpieczeniowa pozwoli nam się odpowiednio zabezpieczyć. Na drodze do czerpanie zysków z naszej firmy może stanąć wiele przeszkód, a będąc właścicielem nawet małego przedsiębiorstwa należy zadbać o płynność finansową. Abyśmy mogli ze spokojem patrzeć w przyszłość warto pomyśleć o ubezpieczeniu działalności gospodarczej.

Występują miejsca pracy, gdzie wykupienie polisy jest obowiązkowe, ponieważ istnieje ryzyko wyrządzenia szkody osobom trzecim podczas wykonywania pracy. Krzywda nie musi wynikać z celowego działania, jednak warto się odpowiednio zabezpieczyć. Zobowiązani do wykupienia polisy ubezpieczeniowej są: radcy prawni, agenci ubezpieczeniowi, biura rachunkowe, notariusze oraz inżynierowie budownictwa.

Warto jednak przemyśleć kwestię ubezpieczenia swojej firmy nawet jeśli nie jesteśmy objęci takim obowiązkiem. W niemalże każdej branży może dojść do sytuacji, gdzie w wyniku naszych działań pokrzywdzona zostanie osoba trzecia.

Zostaw swój numer – oddzwonimy!

Ubezpieczenia zdalne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy zakup polisy w sposób całkowicie zdalny. Wystarczy podać dane kontaktowe, a nasz konsultant skonstatuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły w naszej polityce prywatności.